Hakkımızda

BTB Çeviri Hizmetleri 41 yıldır kırkı aşkın lisanda hizmet vermektedir. Firmamız yüksek kalitede hizmet sunmak için profesyonel ekibiyle ve nitelikli dil uzmanları ile çalışır. Firmamızın hizmet anlayışı, müşterilerinin talep ettiği formata ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz tercüme kalitesini sağlamak prensipleri üzerine kurulmuştur.

Ticari anlaşma, distribütörlük sözleşmeleri, dünya bankası, tip sözleşmesi, ortak girişim anlaşmaları, acentelik ve temsilcilik anlaşmaları vb. yüksek seviyede hukuki bağlayıcılığı olan işlerinizi riske etmeyin. Yanlış bir çeviri sizi muhatabınız ve yasalar önünde çok zor durumda bırakabilir. Bizler uluslararası hukuk ve ticaret hukuku konusunda eğitim görmüş uzmanlarımızla ve yeminli tercümanlarımızla hizmetinizdeyiz.

 

41

41

Yıldır
208

208

Ülke
326

326

Hergün
Zirveye Giden Yol

Firmamız Türkiye’nin önde gelen Hukuk Büroları, Holding ve şirketlerin yanı sıra, yurt dışında faaliyet gösteren sektörümüz ile ilgili firma ve iş adamlarının çalışmalarına da büyük katkılar sağlamaktadır. Yurt dışında şirket, temsilcilik veya şube açılışı için gerekli belgelerin çevirisi dışında, noter, valilik ve ilgili ülkenin konsolosluğu tarafından onay prosedürünü takip etme ve tamamlama konusunda önemli bir tecrübeye sahiptir. Ülkemizin önde gelen şirketlerin yurt dışında kazandıkları ve başarı ile tamamladıkları ihaleler, Dünyada Türkiye’ye olan saygı ve güvenin artmasını sağlamakta, Türkiye’nin Avrupa ailesinin bir üyesi olduğunu kanıtlamaktadır. Firmamız yıllardır bu şirketlerin ihale dokümantasyon ve yazışmalarını yabancı dillere çevirerek, daima bu başarılara katkıda bulunmaktadır.

  • Çeviri için gerekli olan bütün kalite belgelerine (ISO 9001:2008 ve EN 15038) sahip olmakla birlikte dünyadaki (Amerika, Avrupa ve Uluslararası) 
  • denetim gerektiren sayılı çeviri şirketi derneklerinin üyeliklerine sahibiz. Türkiye’de bu üyeliklere sahip olan nadir çeviri ofislerinden biri olmamız,
kaliteyi her zaman ön planda tuttuğumuzun göstergesidir. ...
Referanslarımız
Bizimle çalışan firmaların en iyi hizmeti aldığını referanslarımızdan görebilirsiniz.

Saygın Müşterilerimiz Arasındalar

Referanslar